Plavecká soutěž

1. ročník této soutěže proběhne ve středu 5. říjnav Krytém bazénu v Chrudimi od 8:00do 20:00 hodin. Vstup do bazénu je zdarma, pokud v rámci akce uplavete 100 m jakýmkoliv způsobem. Soutěž je pro všechny věkové kategorie. Měření času zajišťují trenéři Plavecké školy a Plaveckého klubu Chrudim. S sebou je potřeba si vzít plavecké a hygienické potřeby a 100 Kč na zálohu čipu ke skříňce.

Běh pro Káju

Běžíme PRO…..tak se jmenovala série charitativních běhů. Tato akce se konala už třetím rokem a letos se běhalo pro 12ti letou Káju . Proběhly celkem 4 závody – v Hlinsku , ve Rváčově , na Veselém Kopci a poslední v Holetíně.  Této akce se zúčastnili někteří  zaměstnanci a děti  naší školky a školy a lidé z obce i široké veřejnosti.  A někteří z nich byli velice úspěšní . Všichni mají náš obdiv . Všem patří veliké poděkování.  Děkujeme všem za podporu a pomoc obzvláště v této době .

…….. rodina Dyrynkova

Country

Středu 14. září jsme strávili v Základní škole Svratka, kde jsme se dozvěděli několik informací o country. Tancovali jsme ve dvojicích a celé dopoledne jsme si užili.