Strašidelné učení

Poslední říjnový den byl věnován strašidelnému učení. Puzzle, lovení a počítání duchů, střelba na ducha, poznávání věcí a potravin po hmatu a čichu, vyrábění a mnoho dalšího. To vše si naši čtvrťáci a páťaci připravili pro ostatní žáky. Vše jsme si po tmě a ve strašidelných kostýmech moc užili.

Možná přijde i kouzelník

A on skutečně přišel. V úterý 10. října překvapil se svým zábavným vystoupením kluky i holky z naší školy i školky. Vykouzlil nám králíčka, holoubka, zlaté mince a překvapil nejedním zručně provedeným trikem. Na závěr programu dostal každý žáček i školkáček balónkové 🎈 překvapení podle vlastního přání. Program zaujal nejen děti, ale také paní učitelky.

Primární prevence

Pracovnice žďárské Charity za námi do školy přijely s programem primární prevence Já a třída, Komunikace a tolerance. Pro žáky měly připravené zajímavé aktivity, při kterých se žáci učili vzájemnému porozumění, učili se  naslouchat jeden druhému, pomáhat si.

Vyhlášení výsledků víceboje

Dnes jsme vyhlásili vítěze našeho pátečního víceboje.

Kategorie 1.ročník:

1.místo – Jan Buchta

2.místo – Elen Hanskutová

3.místo – Jiří Mládek

 

Kategorie 2. a 3.ročník:

1.místo – Štěpán Kyncl

2.místo – Petr Tichý

3.místo – František Kyncl

 

Kategorie 4. a 5.ročník:

1.místo – Ondřej Buchta

2.místo – Tobiáš Kořínek

3.místo – Vojtěch Řádek

 

Gratulujeme všem sportovcům, kteří se sportovního dopoledne zúčastnili.

Osmiboj

Sportovní den ZŠ a MŠ Naši žáci 4. a 5. třídy si v pátek připravili pro své kamarády sedm disciplín. Hod medicinbalem, sprint, střelba na terč, skok v pytlích a další. Posuďte sami, jak se nám sportovní den vydařil 💪 🤾 🏃‍♀️ 🏅

Nábor – oddíl lyžování Svratka

Nábor kluků a holek  do oddílu běžeckého lyžování probíhá pod vedením zkušených trenérů každý čtvrtek a úterý od 16. 30 hodin v areálu tréninkového stadionu Svratka. Těšíme se na vás, přijďte si zasportovat a prožít zajímavé zážitky. SK Svratka – oddíl lyžování.