Nošení roušek

Základní škola a mateřská škola Svratouch oznamuje rodičům žáků, že od zítra 10.9.2020 je povinné nošení roušek ve švech společných prostorách školy. (ve třídách ne)

Prosíme rodiče, aby svým dětem dali s sebou nejméně 2 roušky.

Předávání cen

Předávání cen

Dne 19.6.2020 se na naší škole konalo předávání cen. Navštívil nás pan radní Pardubického kraje  Michal Kortyš, který předal cenu za 2. místo Janu Hauptmanovi. Cena byla udělena za kategorii 1. stupně na téma „Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje“.

Tuto slavnostní akci jsme využili k dalšímu předání cen. Český zahrádkářský svaz – územní sdružení Chrudim vyhlásil letos výtvarnou a polytechnickou soutěž na téma: „Voda na zahradě“ .

Zde jsme získali další ocenění:

Polytechnické práce:

  1. Místo . Jan Hauptman

Výtvarné práce:

  1. Místo: Jan Hauptman
  2. Místo: Helena Hauptmanová
  3. Místo: Daniel Halamka

Všem žákům i paní učitelce Smolekové moc gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci naší školy.

 

Uzavření školy

Základní škola a mateřská škola Svratouch oznamuje rodičům dětí i žáků, že z důvodu vyhlášení nouzového stavu bude od 16. 3.2020 ZŠ i MŠ uzavřena do odvolání.

Tiskopis žádosti o ošetřovné si mohou rodiče vyzvednout po telefonické domluvě s p. Sáblíkovou (777319954) v pondělí 16.3. 2020

Exkurze

Dnes 27.2.2020 jsme byli na exkurzi u pana Smolíka. Měli jsme možnost projít si celým areálem , vidět výrobu vykrajovaček, formiček, ale i výrobu plotu. Na závěr naši žáci dostali krásné vykrajovačky zajíčka, jednorožce, lišky a lamy. Návštěva se nám moc líbila a všichni ještě jednou moc děkujeme.