Školní oběd

Dnes jsme se  rozloučili s dětmi ze školy a školky Burgrem z mletého hovězího masa a domácími bulkami sypanými sezamem,  s jogurtovým dipem a zeleninovou oblohou. Největší odměnou pro nás byly prázdné talíře.

Dětem přejeme krásné prázdniny plné sluníčka, pohody a radosti.

Kolektiv školní kuchyně

Soutěž Obrázky ptáčků od MAS Hlinecko.

Oznamujeme všem, že v soutěži ke Dni země jsme se umístili na krásném 3.místě! Děti dostaly  plno dárečků.

Děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali.

Den dětí

V úterý 1. června nám počasí konečně přálo a my jsme mohli Den dětí oslavit pohybem na fotbalovém hřišti. Žáci 4. a 5. ročníku pro své mladší kamarády připravili zábavné aktivity a soutěže, mezi kterými nechybělo střílení míče do brány, střelba do plechovek, házení míčků do kruhu apod. Nechyběly ani úkoly, které potrápily naše “mozkové závity“ ve formě hlavolamů, poznávání kvetoucích rostlin a zvířat žijících v naší volné přírodě.  Po splnění všech úkolů na všechny zúčastněné čekala sladká odměna. Žákům 4. a 5. třídy moc děkujeme.