Odznak zdatnosti

Odznak zdatnosti

Ve čtvrtek 25.4. jsme vyrazili s vybranými žáky do Hlinska, abychom poměřili síly v soutěži s názvem Odznak zdatnosti. Soutěží se v 5 disciplínách: trojskok snožmo, švihadlo, hod medicinbalem, kliky a volitelná disciplína – běh na 1000 m nebo dribling na 2 minuty.

Na soutěži se sešlo přes 240 žáků ze 14 různých škol. Čekalo nás nejen slunečné počasí, ale i významná návštěva našich nejlepších českých rychlobruslařů v čele s Martinou Sáblíkovou. Akce se zúčastnil i jejich trenér Petr Novák.

Všichni naši žáčci byli moc šikovní a úkolu se zhostili na jedničku.

Famózní byl výkon Tomáše Vambery, který se ve své věkové kategorii umístil na 2. místě a postoupil tak do krajského kola této soutěže! Lojzík Hufnáfel se ve své věkové kategorii umístil na krásném 4. a Kamila Vamberová na 5. místě.

Takže… 3x hurá! …                                                                                                                                       K.Svobodová

Exotická zvířata

Exotická zvířata

Dnes 8.4. 2019 k nám přijel sympatický pán, který má mnoho exotických zvířátek, např. hady, sklípkany, morčata, želvy a další. Vyprávěl nám o nich spoustu zajímavých věcí. Také jsme poslouchali ježka, když papal červíky a legračně u toho mlaskal. Všem dětem se to moc líbilo a doufají, že příští rok přijede zase.

Tomáš a Kamila Vamberovi

Zápis do 1. třídy

Ve Svratouchu dne 3.4.2019

Do 1. ročníku jsou od školního roku 2019/2020 přijati tito žáci:

01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09                             

 

                                                        Mgr. Bc. Iveta Navrátilová