Odznak zdatnosti

Ve čtvrtek 25.4. jsme vyrazili s vybranými žáky do Hlinska, abychom poměřili síly v soutěži s názvem Odznak zdatnosti. Soutěží se v 5 disciplínách: trojskok snožmo, švihadlo, hod medicinbalem, kliky a volitelná disciplína – běh na 1000 m nebo dribling na 2 minuty.

Na soutěži se sešlo přes 240 žáků ze 14 různých škol. Čekalo nás nejen slunečné počasí, ale i významná návštěva našich nejlepších českých rychlobruslařů v čele s Martinou Sáblíkovou. Akce se zúčastnil i jejich trenér Petr Novák.

Všichni naši žáčci byli moc šikovní a úkolu se zhostili na jedničku.

Famózní byl výkon Tomáše Vambery, který se ve své věkové kategorii umístil na 2. místě a postoupil tak do krajského kola této soutěže! Lojzík Hufnáfel se ve své věkové kategorii umístil na krásném 4. a Kamila Vamberová na 5. místě.

Takže… 3x hurá! …                                                                                                                                       K.Svobodová