Náš třídenní pobyt

Náš třídenní pobyt začal v úterý 25.6.2019. V 8:00 hodin pro nás přijel autobus. Cestou jsme se stavili na Veselém kopci a všecko jsme tam prošli, dokonce tam byla přivezena chaloupka ze Svratoucha. Bylo to super, ale hrozné horko. Když jme dojeli k hotelu Imannuel, tak nás paní učitelky přivítaly plakátem „Vítejte v Bradavicích“. Hned jsme se šli vybalovat a rozdělovat do týmů.Týmy byly žluté, červené, modré a zelené. Potom jsme šli hrát hry. Mezi hrami jsme měli oběd a večeři. Večer jsme měli diskotéku ta byla super a pak jsme šli spát. Druhý den začal snídaní. Po snídani jsme šli hrát hry ven. Po obědě nám paní učitelky přichystaly šipkovanou. Když jsme přišli, dostali jsme nápad, že jen tak ze srandy uděláme svatbu, ale nakonec byly rovnou tři. Večer nám paní učitelky přichystaly stezku odvahy. Samozřejmě že nechybělo ani šmírování, kam paní učitelky jdou přichystat stezku odvahy. Byla super. Poslední den jme se balili na odjezd, ale ještě před tím jsme vyhlásili vítěze. Na posledním místě byli žlutí Mrzimor , na třetím místě byli modří Havraspár,  pak přišla chvilka napětí mezi červeným Nebelvírem a mezi zeleným Zmijozelem. Jenom o dva body zvítězili zelení,ale nám to nevadilo. Pak pro nás přijel autobus, ale nikomu se domů nechtělo, protože to bylo moc, moc, moc, moc super. Co se dalo dělat. Přijeli jsme ke škole a už na nás čekali rodiče. Tenhle ten výlet jsme si hrozně mooooooc užili a hezky na něj vzpomínáme.

Katka Kořínková