Hejtmanův pohár

Během minulého školního roku jsme již podruhé soutěžili o Hejtmanův pohár. Jedná se o dlouhodobou soutěž plnou různorodých úkolů a sportovních aktivit. VYHRÁLI JSME! Získali jsme ale úplně stejný počet bodů jako Základní a praktická škola Svítání Pardubice. To se stalo poprvé v jeho čtyřleté historii. Bylo rozhodnuto, že se podělíme o první a druhé místo. Čekali jsme dlouho, ale dočkali jsme se. V pondělí 26. 11. jsme se s žáky 4. a 5. třídy vydali do Pardubic převzít ceny za vítězství. Vyhráli jsme krásný skleněný pohár, částku 5000Kč a dárkovou poukázku na 2000Kč do Hervis sportu. Výhru využijeme ve prospěch naší školy, pořídíme například nové pomůcky do tělocvičny. Nezbývá než dodat …. HURÁÁÁ J

Nejlepší kuchař roku 2018

V sobotu 9.11.2018 jsme se zúčastnily finálové soutěže Nejlepší kuchař roku 2018 ve společném stravování v kategorii Nejchutnější  svačinky v MŠ.  Soutěž pořádala Asociace kuchařů a cukrářů v Praze v Makru ve Stodůlkách . V porotě bylo 12 porotců z řad kuchařů, výživových poradců a známých osobností.  Připravovaly jsme tři druhy pomazánek (sladká dýňová,  z červené řepy a pohanková) a skončily na krásném 4. místě.  Přivezli jsme si spoustu krásných zážitků a zkušeností .

Velké poděkování patří Radce Sáblíkové, Ludmile Nádvorníkové a Jaroslavě Bělské za reprezentaci naší školy.