Dne 22.2.2018 nás navštívil Mgr. Stanislav Mikule , který nám udělal přednášku na téma: „Jak se žilo za Otce vlasti“.  Přednáška byla velice naučná a zábavná. Žákům se velice líbila, měli plno dotazů, na které jim bylo zodpovězeno i když některé dotazy byly dosti zapeklité.   Z přednášky jsme si odnesli plno informací, které si určitě budeme pamatovat.  Byly to informace, které jen tak někde nevyčteme.

IMG_3242 IMG_3244 IMG_3249 IMG_3254 IMG_3255 IMG_3264 IMG_3267 IMG_3271

 

There are no comments yet.

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>